Najnowsza krakowska inwestycja POLONIJNA to kontynuacja realizowanego kompleksu mieszkań przy ulicy Polonijnej . Podobnie jak w pierwszym i drugim etapie, inwestycja przyciąga uwagę lokalami, których znakomita większość spełnia kryteria rządowego programu MIESZKANIE DLA MŁODYCH. Kolejnym atrybutem jest kontynuacja sposobu finansowania – utrzymana została koncepcja zamkniętego rachunku mieszkaniowego przy 90% wpłacie przy odbiorze. W ramach tego etapu powstaną 2 budynki: jedenastopiętrowy z mieszkaniami 1, 2, 3 i 4-pokojowymi oraz mniejszy – pięciopiętrowy z mieszkaniami 2 i 4 pokojowymi. W obydwu budynkach znajdować się będą windy. Klienci będą mieli możliwość dokupienia komórki lokatorskiej, miejsca postojowego lub garażu. Do każdego mieszkania przynależeć będą balkony lub tarasy, dodatkowo w tym etapie niektóre mieszkania na parterze będą posiadały własne, wydzielone ogródki. Inwestorzy dużą wagę przyłożyli do tego, by realizowane projekty nie tylko spełniały warunek dobrej architektury i funkcjonalnych projektów mieszkań ale również, by przestrzeń wokół inwestycji spełniała oczekiwania i była dostosowana do potrzeb najmłodszych. Plac zabaw i ogrodzone osiedle to gwarancja dobrej organizacji czasu dla nich. Dbając o bezpieczeństwo i wygodę klienta docelowo cały kompleks będzie zamknięty i monitorowany.

Bliskość istniejącej zabudowy „Kozłówka” zapewnia możliwość skorzystania z całej infrastruktury handlowo-usługowej, edukacyjnej i ochrony zdrowia.

Osiedle Polonijna jest doskonale skomunikowane z centrum Krakowa – liczne i różnorodne linie tramwajowe, autobusowe i busowe sprawiają, że dojazd do centrum miasta zajmuje zaledwie 15 minut, do Dworca PKP około 10minut). Szybki dostęp do autostrady A4 daje szerokie możliwości komunikacyjne z różnymi regionami Polski. Dodatkowo trwają prace przy budowie linii tramwajowej łączącej dwie ważne ulice Podgórza: Lipską z Wielicką (estakada w okolicach Dworca Płaszów). Około dwukilometrowy odcinek szybkiego tramwaju jest ostatnim łącznikiem krakowskiego szybkiego tramwaju, dzięki któremu cała trasa przejazdu skróci się od 5 do 8 minut, co dla mieszkańców Polonijnej będzie znaczącym „skrótem” w dojeździe do centrum miasta. Wielbiciele przyrody i spokojnych przechadzek również znajdą coś dla siebie – 200 m od inwestycji znajduje się park rzeczny Drwinka, gdzie w niedalekiej przyszłości planowana jest rozbudowa ścieżek spacerowych i rowerowych.