Inwestycja POLONIJNA ETAP I to ponad dwieście funkcjonalnie zaplanowanych mieszkań, z których każde posiada balkon, taras lub loggię. Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Bieżanów – Prokocim. Jedenastopiętrowy budynek podzielony jest na trzy oddzielne klatki schodowe z windą, w których znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4 – pokojowe. Na terenie osiedla zlokalizowany będzie obszar zieleni o funkcji rekreacyjnej oraz plac zabaw. Nabywcom mieszkań oferuje się ponadto miejsca garażowe i parkingowe w podziemiu i na parterze oraz bezpłatne miejsca postojowe na zewnątrz. W podziemiu zaprojektowano komórki lokatorskie. W budynku umiejscowiono również wózkownie/rowerownie – na każdym piętrze i w każdej klatce. W celu zagwarantowania bezpieczeństwa oraz komfortu mieszkańców, całe osiedle będzie ogrodzone i monitorowane. Inwestycja położona jest przy ul. Polonijnej. W pobliżu istnieje bardzo dobrze rozbudowana infrastruktura handlowo – usługowa, dzięki czemu w pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, gabinety lekarskie oraz sklepy. W sąsiedztwie znajduje się również nieduży targ warzywno – owocowy. Dzięki dobrze rozwiniętej komunikacji miejskiej, dojazd do centrum miasta zajmuje tylko 15 minut. Przebycie tej drogi samochodem wymaga pokonania zaledwie 7 km, a odległość do Węzła Wielickiego to jedyne 3 km. Dodatkowym miejscem wypoczynku i rekreacji jest pobliski Zespół Pałacowo – Parkowy Anny i Erazma Jerzmanowskich. W przyszłości planowane jest również zagospodarowanie Parku Rzecznego Drwinka.

Inwestycja współfinansowana jest przez Alior Bank S.A., a wszystkie wpłaty od klientów wpływają na zamknięty rachunek powierniczy. System płatności jest bardzo korzystny dla klientów – przy podpisaniu umowy deweloperskiej płacą oni tylko 10% wartości mieszkania, a pozostałą część przy jego odbiorze.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Krakbau S.A. co zapewnia właściwy standard, jakość, rzetelność oraz terminowość prowadzonych prac budowlanych.