Prezentujemy Państwu nasz nowy projekt mieszkaniowy. Kameralny, zatopiony w istniejącą, niemal parkową zieleń. Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Zielony Most w dzielnicy Krowodrza. Kiedyś tereny te stanowiły wieś Bronowice Małe, dziś jest to modna dzielnica Krakowa z nową zabudową, ciesząca się dużą popularnością wśród Klientów. Doskonale skomunikowana zarówno z centrum miasta jak i obwodnicą Krakowa. Do przystanku tramwajowego pieszo 5 minut, do lotniska samochodem 5 minut. W pobliżu szkoły, przedszkola, tereny zielone, galerie handlowe, bogate zaplecze usługowo-handlowe oraz centrum giełdowo-handlowe Balicka.

Naszą inwestycję zaprojektowaliśmy w bardzo nowoczesny sposób, starając się skomponować ją z porastającą teren działki zielenią. Odcienie szarości i grafitu na elewacjach oraz duża ilość przeszkleń nadają bryłom budynków wyrazisty charakter. W ramach inwestycji wybudujemy trzy trzykondygnacyjne budynki, z czego ostatnią kondygnację stanowią klimatyczne poddasza. Elewacje urozmaiciliśmy wykuszami, lukarnami i cofniętymi tarasami. Dla każdego z mieszkań przewidzieliśmy miejsce postojowe w garażu podziemnym, cały teren zagospodarujemy małą architekturą oraz uzupełnimy ciekawymi kompozycjami roślinnymi.

W naszej ofercie znajdą Państwo mieszkania o metrażach od 25 do 72m2 – w układzie jedno, trzy lub cztero-pokojowym. Inwestycja ma kameralny i zaciszny charakter. Budynki położone będą na przewyższeniu terenu, w otoczeniu zieleni, w drugiej linii zabudowy. Mieszkania parterowe posiadają ogródki, dzięki czemu wychodząc z mieszkania można będzie cieszyć się otaczającą inwestycję zielenią. Mieszkania zlokalizowane na ostatniej kondygnacji będą oferowały do dyspozycji przestronne tarasy.

Łącznie w inwestycji zaoferujemy tylko 44 lokale mieszkalne.

Dbamy o standard wykończenia, starannie dobieramy detale i wybieramy je z materiałów o najwyższej jakości korzystając z wiedzy i doświadczenia renomowanego generalnego wykonawcy, firmy GRIMBUD.

Osiedle jest realizowane w drugiej linii zabudowy przy ul. Zielony Most. Dojazd do budynków jest zapewniony wprost z ulicy Zielony Most nowoprojektowanym wjazdem. Na ulicę Zielony Most można dostać się bezpośrednio zulicy Balickiej lub Katowickiej.
Przykładowe odległości:

  • do pętli tramwajowej – 360m;
  • do lotniska Balice – 7,7 km;
  • do szkoły podstawowej nr 50 im. W. Tetmajera, ul. Katowicka 28 – po sąsiedzku
  • do przedszkola Gwiazdeczka, ul. W. Tetmajera – 500m
  • do Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”, ul. W. Tetmajera 28 – 600m;
  • do Galerii Bronowice, Ikea, Makro – 2,6km
  • do obwodnicy Krakowa – 2 km
  • do centrum giełdowo-handlowego Balicka – 400m

 

Dojazd komunikacją miejską:

W pobliżu inwestycji przebiegają linie tramwajowe nr 4,8,13,64 oraz zatrzymuje się kilkanaście autobusów, w tym linia numer 208. Dzięki temu mieszkańcy naszej inwestycji będą mieli które możliwość bezpośredniego dojazdu do niemal każdej dzielnicy Krakowa. Oprócz tego do Dworca Głównego, Lotniska Balice i podmiejskich miejscowości włączonych do Parków Krajobrazowych Dolinek Krakowskich.
W pobliżu inwestycji projektowany jest również przystanek kolejki podmiejskiej, dzięki której do dworca głównego będzie można dojechać w 7 minut, do lotniska w 5 minut.