Mieszkanie gotowe do wejścia!

Marzysz o gotowym mieszkaniu z pierwszej ręki i to w dodatku w centrum miasta? Doskonale trafiłeś -mamy w ofercie WYKOŃCZONE MIESZKANIE, wyposażone w niezbędne sprzęty wysokiej jakości i zaprojektowane przez architekta z dbałością o każdy detal. Umów się na spotkanie i poznaj więcej szczegółów!

12 346 20 33

More
Mieszkanie bezpieczne dla dziecka. Jak je urządzić?

Jak urządzić mieszkanie bezpieczne dla dziecka? To pytanie muszą zadać sobie wszyscy rodzice maluchów, którzy planują wykończenie domu. Sprawdź sprawdzone sposoby na urządzenie mieszkania przyjaznego dzieciom!
 

More
Ubezpieczenie mieszkania — co obejmuje i jak je wybrać?

Zastanawiasz się co obejmuje ubezpieczenie mieszkania i czy jest ono obowiązkowe? Z naszego artykułu poznasz odpowiedzi na te pytania i dowiesz się jakie ubezpieczenie warto wybrać!

 

More

Modern city apartments - Galinvest property development

Looking for your first apartment? Or maybe you’d like to move to a bigger one because your family will grow soon? Regardless of the reason, it’s hard to deny that choosing and buying a new apartment is one of the most significant moments in everyone’s life. After all, it’s a decision whose effects we will experience for many years to come, so it’s crucial to think about your ideal place to live carefully and not to compromise on a matter of such importance. Here at Galinvest we understand it really well. That’s why we strive to give each of our clients an opportunity to find a place they can call their own, providing them perfect conditions to live in Kraków. We should also add that in the recent several years we have successfully completed a couple of big projects in Kraków, providing our clients with both modern apartments and commercial premises. 

contact with us